Štatistiky
Ročník 2015 –
Konečné poradie
Najrýchlejšie požiarne útoky
| # | Družstvo | Okres | 1. terč | Výs. čas | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbora | PU | 12.72P | 12.97 | Podlužany |
| 2. | Zbora | PU | 13.03P | 13.06 | Ihrište |
| 3. | Podhorie | PU | 12.92P | 13.20 | Ďurďové |
| 4. | Zbora | PU | 12.99P | 13.21 | Horenická Hôrka |
| 5. | Brumov B | ZL | 12.98L | 13.23 | Podlužany |
| 6. | Podhorie | PU | 13.28L | 13.35 | Horenická Hôrka |
| 7. | Podhorie | PU | 13.32P | 13.36 | Tŕstie |
| 8. | Stupné | PB | 13.36P | 13.43 | Ihrište |
| 8. | Stupné | PB | 13.38L | 13.43 | Podlužany |
| 10. | Podhorie | PU | 12.96P | 13.58 | Lednické Rovne |
| # | Družstvo | Okres | 1. terč | Výs. čas | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nosice – žabky | PU | 15.14L | 15.64 | Pravotice |
| 2. | Nosice – žabky | PU | 15.59L | 16.02 | Podhorie |
| 3. | Nosice – žabky | PU | 15.44L | 16.04 | Svinná |
| 4. | Nosice – žabky | PU | 15.93P | 16.11 | Tŕstie |
| 5. | Moškovec | TR | 15.95L | 16.12 | Pravotice |
| 5. | Dežerice | BN | 16.05P | 16.12 | Svinná |
| 7. | Ihrište | PU | 15.71L | 16.13 | Ihrište |
| 7. | Ihrište | PU | 15.81P | 16.13 | Podlužany |
| 9. | Moškovec | TR | 15.88L | 16.43 | Svinná |
| 10. | Moškovec | TR | 16.19P | 16.53 | Lednické Rovne |
Najrýchlejšie zostreky
| # | Družstvo | Okres | Zostrek | Terč | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbora | PU | 12.72 | pravý | Podlužany |
| 2. | Zbora | PU | 12.79 | ľavý | Krásno |
| 3. | Stupné | PB | 12.83 | pravý | Lednické Rovne |
| 4. | Podhorie | PU | 12.92 | pravý | Ďurďové |
| 5. | Podhorie | PU | 12.96 | pravý | Lednické Rovne |
| 6. | Zbora | PU | 12.97 | ľavý | Podlužany |
| 7. | Brumov B | ZL | 12.98 | ľavý | Podlužany |
| 8. | Zbora | PU | 12.99 | pravý | Horenická Hôrka |
| 9. | Zbora | PU | 13.03 | pravý | Ihrište |
| 10. | Zbora | PU | 13.06 | ľavý | Ihrište |
| # | Družstvo | Okres | Zostrek | Terč | Súťaž |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nosice – žabky | PU | 15.14 | ľavý | Pravotice |
| 2. | Nosice – žabky | PU | 15.44 | ľavý | Svinná |
| 3. | Nosice – žabky | PU | 15.59 | ľavý | Podhorie |
| 4. | Nosice – žabky | PU | 15.64 | pravý | Pravotice |
| 5. | Ihrište | PU | 15.71 | ľavý | Ihrište |
| 6. | Nedašova Lhota | ZL | 15.79 | pravý | Pravotice |
| 7. | Ihrište | PU | 15.81 | pravý | Podlužany |
| 8. | Moškovec | TR | 15.88 | ľavý | Svinná |
| 9. | Nosice – žabky | PU | 15.93 | pravý | Tŕstie |
| 10. | Moškovec | TR | 15.95 | ľavý | Pravotice |
Víťazstvá v ročníku
Pódiá v ročníku
| # | Družstvo | Okres | Pódiá |
|---|---|---|---|
| 1. | Zbora | PU | 12x |
| 2. | Stupné | PB | 9x |
| 2. | Podhorie | PU | 9x |
| 4. | Brumov B | ZL | 5x |
| 5. | Malá Bytča | BY | 4x |
V hodnotení SMHL. Započítané kolá: 17
| # | Družstvo | Okres | Pódiá |
|---|---|---|---|
| 1. | Moškovec | TR | 10x |
| 2. | Nosice – žabky | PU | 9x |
| 2. | Dežerice | BN | 9x |
| 4. | Nedašova Lhota | ZL | 7x |
| 4. | Ihrište | PU | 7x |
V hodnotení SMHL. Započítané kolá: 17
Bodový priemer
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Zbora | PU | 14.2 b |
| 2. | Stupné | PB | 11.9 b |
| 3. | Podhorie | PU | 11.8 b |
| 4. | Brumov B | ZL | 9.6 b |
| 5. | Malá Bytča | BY | 9.4 b |
Maximálny počet bodov na kolo: 20.
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Nosice – žabky | PU | 6.3 b |
| 2. | Dežerice | BN | 5.5 b |
| 2. | Moškovec | TR | 5.5 b |
| 4. | Nedašova Lhota | ZL | 4.7 b |
| 5. | Ihrište | PU | 4.6 b |
Maximálny počet bodov na kolo: 10.
Priemerný výsledný čas
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Zbora | PU | 14.04 s |
| 2. | Podhorie | PU | 14.16 s |
| 3. | Vrbětice | ZL | 14.29 s |
| 4. | Stupné | PB | 14.32 s |
| 5. | Malá Bytča | BY | 14.42 s |
Vypočítané zo všetkých platných pokusov.
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Nedašova Lhota | ZL | 18.09 s |
| 2. | Dežerice | BN | 18.13 s |
| 3. | Moškovec | TR | 18.24 s |
| 4. | Malá Bytča | BY | 19.19 s |
| 5. | Ihrište | PU | 19.72 s |
Vypočítané zo všetkých platných pokusov.
Vyrovnanosť zostrekov
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Podhorie | PU | 0.37 s |
| 2. | Vrbětice | ZL | 0.41 s |
| 3. | Mirošov | ZL | 0.45 s |
| 4. | Francova Lhota | VS | 0.46 s |
| 5. | Ďurďové | PB | 0.50 s |
Priemerný rozdiel medzi ľavým a pravým terčom.
| # | Družstvo | Okres | Ø |
|---|---|---|---|
| 1. | Nosice – žabky | PU | 0.62 s |
| 2. | Moškovec | TR | 0.64 s |
| 3. | Dežerice | BN | 0.71 s |
| 4. | Ihrište | PU | 0.81 s |
| 5. | Ladce | IL | 1.05 s |
Priemerný rozdiel medzi ľavým a pravým terčom.
Máte nápad na zaujímávú štatistiku?
Napíšte nám o nej. Radi sa pozrieme na to, či ju vieme z výsledkov a dát pre vás pripraviť.
Ročník 2015
Viac zo súťaží