Skip to main content
Najbližšie súťaže

1. kolo
dorast M35+
Krásno
So, 06.06.2026 - 14:00
2. kolo
dorast M35+
Lehota pod Vtáčnikom
So, 13.06.2026 - 13:00

© 2026 Slovensko – moravská hasičská liga.
Všetky práva vyhradené.

Poradie MUŽI

Ročník 2019 Konečné poradie
#DružstvoOkresΣKRPALEBRVIIHLRSVZBFLPOPHTRNLĎU
1.Brumov BZL23215171317152017150132020201515
2.StupnéPB209132017202013132017171522020
3.PodhoriePU18320132015117201102111721717
4.ZboraPU149915175173920015988131
5.ĎurďovéPB1361182131171590117137913
6.Lednické RovnePU97877182240201511525
7.VisolajePU9517119172111702211221
8.Francova LhotaVS8469112615420626582
9.PorubaPD7826864122083217611
10.HoštináPU742262992601183149
11.PodlužanyBN72512111357130222324
12.LidečkoVS5815223211042711116
13.IhrištePU574113216202132938
14.Valašské PříkazyVS532259211820322212
15.Nedašova LhotaZL49212222470611172
16.TŕstiePB49314828230142227
17.KrásnoPE46232726220264422
18.NosicePU4314252520255253
19.Hliník nad VáhomBY41122222280222131
20.Svinná*TN41723124150712222
21.RuskovceBN33222422220222621
22.Lehota pod VtáčnikomPD27222222220222221
23.DohňanyPU312

Brumov B

Muži (ZL)

1. miesto
232 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Víťazstvá
4x
Pódiá
12x
Bodový priemer
16.6 b
Priemerný čas
13.88 s
Priemerný prestrek
0.29 s
Prestupy
2x
Naj útok
13.17
Naj zostrek
13.13L

Stupné

Muži (PB)

2. miesto
209 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Víťazstvá
5x
Pódiá
9x
Bodový priemer
14.9 b
Priemerný čas
15.12 s
Priemerný prestrek
1.04 s
Prestupy
4x
Naj útok
13.53
Naj zostrek
13.04P

Podhorie

Muži (PU)

3. miesto
183 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
3x
Pódiá
8x
Bodový priemer
13.1 b
Priemerný čas
15.64 s
Priemerný prestrek
0.29 s
Prestupy
3x
Naj útok
13.18
Naj zostrek
13.15L

Zbora

Muži (PU)

4. miesto
149 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
5x
Bodový priemer
10.6 b
Priemerný čas
14.57 s
Priemerný prestrek
0.72 s
Prestupy
2x
Naj útok
13.26
Naj zostrek
13.01P

Ďurďové

Muži (PB)

5. miesto
136 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
9.7 b
Priemerný čas
14.72 s
Priemerný prestrek
0.64 s
Prestupy
4x
Naj útok
13.78
Naj zostrek
13.19L

Lednické Rovne

Muži (PU)

6. miesto
97 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
3x
Bodový priemer
6.9 b
Priemerný čas
15.31 s
Priemerný prestrek
0.65 s
Prestupy
3x
Naj útok
14.18
Naj zostrek
13.66L

Visolaje

Muži (PU)

7. miesto
95 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Pódiá
2x
Bodový priemer
6.8 b
Priemerný čas
18.33 s
Priemerný prestrek
2.13 s
Prestupy
3x
Naj útok
13.58
Naj zostrek
13.11P

Francova Lhota

Muži (VS)

8. miesto
84 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
6.0 b
Priemerný čas
16.40 s
Priemerný prestrek
0.53 s
Prestupy
4x
Naj útok
13.60
Naj zostrek
13.57L

Poruba

Muži (PD)

9. miesto
78 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
5.6 b
Priemerný čas
16.99 s
Priemerný prestrek
1.51 s
Prestupy
2x
Naj útok
14.28
Naj zostrek
13.66L

Hoštiná

Muži (PU)

10. miesto
74 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Bodový priemer
5.3 b
Priemerný čas
15.69 s
Priemerný prestrek
0.66 s
Prestupy
4x
Naj útok
14.22
Naj zostrek
13.45L

Podlužany

Muži (BN)

11. miesto
72 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Bodový priemer
5.1 b
Priemerný čas
15.34 s
Priemerný prestrek
0.80 s
Prestupy
3x
Naj útok
13.92
Naj zostrek
13.47P

Lidečko

Muži (VS)

12. miesto
58 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
11/14 (79%)
Bodový priemer
4.1 b
Priemerný čas
17.62 s
Priemerný prestrek
1.91 s
Prestupy
4x
Naj útok
14.13
Naj zostrek
13.99P

Ihrište

Muži (PU)

13. miesto
57 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
11/14 (79%)
Bodový priemer
4.1 b
Priemerný čas
16.00 s
Priemerný prestrek
0.59 s
Prestupy
2x
Naj útok
14.27
Naj zostrek
13.70L

Valašské Příkazy

Muži (VS)

14. miesto
53 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Bodový priemer
3.8 b
Priemerný čas
16.75 s
Priemerný prestrek
0.77 s
Prestupy
4x
Naj útok
14.28
Naj zostrek
14.17P

Nedašova Lhota

Muži (ZL)

15. miesto
49 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
11/13 (85%)
Bodový priemer
3.8 b
Priemerný čas
16.08 s
Priemerný prestrek
1.06 s
Prestupy
3x
Naj útok
14.01
Naj zostrek
13.40P

Tŕstie

Muži (PB)

16. miesto
49 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Bodový priemer
3.5 b
Priemerný čas
16.76 s
Priemerný prestrek
0.61 s
Prestupy
3x
Naj útok
14.74
Naj zostrek
13.90L

Krásno

Muži (PE)

17. miesto
46 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Bodový priemer
3.3 b
Priemerný čas
17.17 s
Priemerný prestrek
0.85 s
Prestupy
2x
Naj útok
14.39
Naj zostrek
14.37L

Nosice

Muži (PU)

18. miesto
43 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Bodový priemer
3.3 b
Priemerný čas
15.91 s
Priemerný prestrek
1.08 s
Prestupy
3x
Naj útok
14.37
Naj zostrek
13.78P

Hliník nad Váhom

Muži (BY)

19. miesto
41 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
11/13 (85%)
Bodový priemer
3.2 b
Priemerný čas
17.40 s
Priemerný prestrek
0.75 s
Prestupy
3x
Naj útok
13.99
Naj zostrek
13.97L

Svinná

Muži (TN)

20. miesto
41 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
11/14 (79%)
Bodový priemer
2.9 b
Priemerný čas
17.06 s
Priemerný prestrek
0.51 s
Prestupy
5x
Naj útok
14.57
Naj zostrek
13.81L

Ruskovce

Muži (BN)

21. miesto
33 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Bodový priemer
2.4 b
Priemerný čas
19.84 s
Priemerný prestrek
2.22 s
Prestupy
4x
Naj útok
15.57
Naj zostrek
14.83P

Lehota pod Vtáčnikom

Muži (PD)

22. miesto
27 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Bodový priemer
1.9 b
Priemerný čas
21.66 s
Priemerný prestrek
1.15 s
Prestupy
0x
Naj útok
15.72
Naj zostrek
15.37P

Dohňany

Muži (PU)

23. miesto
3 body
Štatistika v ročníku
Účasť
2x (14%)
Platné pokusy
1/2 (50%)
Bodový priemer
1.5 b
Priemerný čas
19.86 s
Priemerný prestrek
3.10 s
Prestupy
1x
Naj útok
19.86
Naj zostrek
16.76P

Legenda

  • 20
    1. miesto v hodnotení SMHL
  • 17
    2. miesto v hodnotení SMHL
  • 15
    3. miesto v hodnotení SMHL
  • 4
    zapožičanie si pretekára (max. 5 krát)
  • *
    vyčerpanie možnosti zapožičania si pretekára