Poradie MUŽI
Ročník 2011 –
Konečné poradie
| # | Družstvo | Okres | Σ | KR | MO | DE | IH | TS | LR | ZB | PR | SV | HH | BR | PO | NE | ĎU | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ihrište | PU | 174 | 20 | 17 | 13 | 2 | 3 | 17 | 17 | 15 | 13 | 9 | 9 | 17 | 11 | 11 | |
| 2. | Zbora | PU | 161 | 2 | 20 | 17 | 15 | 1 | 15 | 3 | 13 | 17 | 2 | 17 | 2 | 20 | 17 | |
| 3. | Podhorie* | PU | 156 | 1 | 2 | 11 | 2 | 20 | 13 | 2 | 9 | 20 | 15 | 11 | 15 | 15 | 20 | |
| 4. | Svinná | TN | 128 | 17 | 9 | 15 | 11 | 17 | 2 | 2 | 6 | 3 | 5 | 3 | 20 | 17 | 1 | |
| 5. | Brumov | ZL | 121 | 1 | 2 | 0 | 20 | 2 | 20 | 20 | 2 | 15 | 15 | 20 | 2 | 1 | 1 | |
| 6. | Nedašov | ZL | 102 | 11 | 2 | 9 | 17 | 11 | 6 | 1 | 7 | 11 | 11 | 1 | 7 | 2 | 6 | |
| 7. | Lehota pod Vtáčnikom | PD | 94 | 1 | 13 | 3 | 13 | 15 | 3 | 4 | 5 | 6 | 2 | 13 | 2 | 13 | 1 | |
| 8. | Brumov B | ZL | 87 | 15 | 3 | 5 | 9 | 1 | 11 | 2 | – | – | 20 | 8 | 9 | 1 | 3 | |
| 9. | Poriadie | MY | 87 | 9 | 5 | 20 | 7 | 6 | 2 | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 | 2 | 7 | 1 | |
| 10. | Horenická Hôrka | PU | 79 | 6 | 2 | 6 | 6 | 8 | 7 | 9 | 11 | – | 2 | 2 | 2 | 5 | 13 | |
| 11. | Dulov | IL | 73 | 2 | 7 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 8 | 17 | 15 | 6 | 3 | 1 | |
| 12. | Bystričany | PD | 73 | 7 | 6 | 7 | 4 | 9 | 5 | 2 | 17 | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 4 | |
| 13. | Chudá Lehota | BN | 68 | 1 | 15 | 1 | 1 | 1 | 9 | 2 | 20 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 8 | |
| 14. | Krásno | PE | 68 | 5 | 4 | 2 | 2 | 13 | 2 | 15 | 8 | 1 | 2 | 2 | 8 | 2 | 2 | |
| 15. | Moškovec | TR | 66 | 13 | 11 | 2 | 5 | 2 | 1 | 8 | 2 | 4 | 6 | 2 | 1 | 1 | 8 | |
| 16. | Tŕstie | PB | 58 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 2 | 8 | 6 | 1 | 6 | 15 | |
| 17. | Pravotice | BN | 57 | 2 | – | 1 | 8 | 5 | 2 | 2 | 3 | 9 | 2 | 2 | 11 | 9 | 1 | |
| 18. | Dohňany | PU | 56 | 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 15 | 2 | 2 | 2 | 2 | 13 | 1 | 2 | |
| 19. | Podlužany | BN | 55 | 4 | 8 | 1 | 2 | 2 | 8 | 7 | 2 | 7 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | |
| 20. | Ladce | IL | 40 | 2 | 2 | 4 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | – | 2 | 8 | 5 | |
| 21. | Dežerice* | BN | 37 | 2 | 2 | 8 | 2 | 7 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | – | – | 2 | 2 | |
| 22. | Lednické Rovne | PU | 32 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | – | 2 | 1 | 2 | 7 | 3 | 1 | 9 | |
| 23. | Ďurďové | PB | 28 | 1 | 2 | 1 | 1 | – | 2 | 2 | 2 | 5 | 1 | 2 | 4 | 4 | 1 | |
| 24. | Trenčianske Stankovce | TN | 28 | 2 | – | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ihrište
Muži (PU)
1. miesto
174 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
14/14 (100%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
6x
Bodový priemer
12.4 b
Priemerný čas
15.08 s
Priemerný prestrek
0.34 s
Prestupy
1x
Zbora
Muži (PU)
2. miesto
161 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
2x
Pódiá
8x
Bodový priemer
11.5 b
Priemerný čas
18.39 s
Priemerný prestrek
3.08 s
Prestupy
1x
Podhorie
Muži (PU)
3. miesto
156 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
3x
Pódiá
6x
Bodový priemer
11.1 b
Priemerný čas
16.64 s
Priemerný prestrek
1.13 s
Prestupy
5x
Svinná
Muži (TN)
4. miesto
128 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
5x
Bodový priemer
9.1 b
Priemerný čas
16.05 s
Priemerný prestrek
0.83 s
Prestupy
4x
Brumov
Muži (ZL)
5. miesto
121 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
10/14 (71%)
Víťazstvá
4x
Pódiá
6x
Bodový priemer
8.6 b
Priemerný čas
17.70 s
Priemerný prestrek
1.91 s
Prestupy
4x
Nedašov
Muži (ZL)
6. miesto
102 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
7.3 b
Priemerný čas
15.65 s
Priemerný prestrek
0.56 s
Prestupy
3x
Lehota pod Vtáčnikom
Muži (PD)
7. miesto
94 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
6.7 b
Priemerný čas
16.34 s
Priemerný prestrek
1.39 s
Prestupy
3x
Brumov B
Muži (ZL)
8. miesto
87 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
12x (86%)
Platné pokusy
10/12 (83%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
2x
Bodový priemer
7.3 b
Priemerný čas
15.66 s
Priemerný prestrek
0.70 s
Prestupy
4x
Poriadie
Muži (MY)
9. miesto
87 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
1x
Bodový priemer
6.2 b
Priemerný čas
17.06 s
Priemerný prestrek
1.82 s
Prestupy
4x
Horenická Hôrka
Muži (PU)
10. miesto
79 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
13/13 (100%)
Bodový priemer
6.1 b
Priemerný čas
17.62 s
Priemerný prestrek
2.13 s
Prestupy
4x
Dulov
Muži (IL)
11. miesto
73 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Pódiá
2x
Bodový priemer
5.2 b
Priemerný čas
19.33 s
Priemerný prestrek
3.65 s
Prestupy
3x
Bystričany
Muži (PD)
12. miesto
73 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
5.2 b
Priemerný čas
16.50 s
Priemerný prestrek
0.70 s
Prestupy
1x
Chudá Lehota
Muži (BN)
13. miesto
68 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
9/14 (64%)
Víťazstvá
1x
Pódiá
2x
Bodový priemer
4.9 b
Priemerný čas
17.67 s
Priemerný prestrek
1.20 s
Prestupy
3x
Krásno
Muži (PE)
14. miesto
68 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
4.9 b
Priemerný čas
17.74 s
Priemerný prestrek
1.63 s
Prestupy
0x
Moškovec
Muži (TR)
15. miesto
66 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
11/14 (79%)
Bodový priemer
4.7 b
Priemerný čas
17.04 s
Priemerný prestrek
1.27 s
Prestupy
1x
Tŕstie
Muži (PB)
16. miesto
58 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
4.1 b
Priemerný čas
19.30 s
Priemerný prestrek
1.72 s
Prestupy
4x
Pravotice
Muži (BN)
17. miesto
57 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
11/13 (85%)
Bodový priemer
4.4 b
Priemerný čas
17.10 s
Priemerný prestrek
1.04 s
Prestupy
3x
Dohňany
Muži (PU)
18. miesto
56 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
12/14 (86%)
Pódiá
1x
Bodový priemer
4.0 b
Priemerný čas
19.05 s
Priemerný prestrek
2.53 s
Prestupy
4x
Podlužany
Muži (BN)
19. miesto
55 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
14x (100%)
Platné pokusy
13/14 (93%)
Bodový priemer
3.9 b
Priemerný čas
17.62 s
Priemerný prestrek
1.09 s
Prestupy
4x
Ladce
Muži (IL)
20. miesto
40 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
13/13 (100%)
Bodový priemer
3.1 b
Priemerný čas
20.88 s
Priemerný prestrek
1.45 s
Prestupy
3x
Dežerice
Muži (BN)
21. miesto
37 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
12x (86%)
Platné pokusy
12/12 (100%)
Bodový priemer
3.1 b
Priemerný čas
21.23 s
Priemerný prestrek
2.80 s
Prestupy
5x
Lednické Rovne
Muži (PU)
22. miesto
32 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
6/13 (46%)
Bodový priemer
2.5 b
Priemerný čas
18.83 s
Priemerný prestrek
4.16 s
Prestupy
3x
Ďurďové
Muži (PB)
23. miesto
28 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
8/13 (62%)
Bodový priemer
2.2 b
Priemerný čas
18.39 s
Priemerný prestrek
2.12 s
Prestupy
3x
Trenčianske Stankovce
Muži (TN)
24. miesto
28 bodov
Štatistika v ročníku
Účasť
13x (93%)
Platné pokusy
12/13 (92%)
Bodový priemer
2.2 b
Priemerný čas
23.49 s
Priemerný prestrek
5.52 s
Prestupy
2x
Legenda
-
201. miesto v hodnotení SMHL
-
172. miesto v hodnotení SMHL
-
153. miesto v hodnotení SMHL
-
4zapožičanie si pretekára (max. 5 krát)
-
*vyčerpanie možnosti zapožičania si pretekára
Ročník 2011
Viac zo súťaží